Published On: 18 Prill, 2016

Ja kush është vajza që u propozua me 500 trëndafila sot në Tiranë (Foto/Video)

Vajza që sot u befasua me një surprizë tepër të bukur si ajo e një buqetë me trëndafila, ku në buqetë ishin jo pak, por 500 trëndafila. Ajo është Nertila Kapaj një nga vajzat më të bukura shqiptare me titull missi dhe jo vetëm.

E pikerisht kjo është edhe në foto që duket se është gjithmonë e rrethuar me trëndafila, raporton shqiperiaime.al.

Një 25-vjeçar nga Tirana sot ka zgjedhur këtë mënyrë për të bërë për vete bionden që ia ka marrë mendjen. Ai ka vendosur të dërgojë tek puna e vajzës një buqetë gjigante me 500 trëndafila të kuq dhe një zemër të madhe.

Ajo është habitur kur përpara syve i është shfaqur kjo buqetë e bukur, ndërsa ende nuk i ka dhënë një përgjigje djalit nëse duhet të pranojë të lidhet me të apo jo./ Shqiperiaime.al

Screenshot_9Screenshot_11Screenshot_13Screenshot_10Screenshot_14

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...