Published On: 21 Maj, 2016

Ja kush është punonjësja e spitalit psikiatrik që kujdeset për Facebook-un e Kokëdhimës

Një qytetar ka denoncuar se punonjës të ish-deputetit Koço Kokëdhima shkruajnë në Facebook dhe janë të angazhuar për të bërë komente pozitive për Kokëdhimën.

Statusi në Facebook i publikuar nga ish-Kryeministri Sali Berisha

Qytetari dixhital denoncon:

Abuzimin me detyren te kusarit te shtetit, sivllaut Kokedhima, te denuar me heqje mandati nga Gjykata Kushtetuese per vjedhje te hapur, pa dorashka, nepermjet imunitetit, ne 150 raste, te parave publike! sb

“Doktor pershendetje Koco kokdhima me an te sekretares se tij Laura imponon te gjith te punsuarit qe te shkruajn fjal te mira per te ne fejsbuk nje nga te impenjuarat e Kocos eshte Esmeralda Llambro e punesuar ne spitalin psiqiatrik vlore,respekte”

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...