Published On: 10 Prill, 2016

Ja kush është politikani më i pasur e më kompromituar i Kosovës (Video)

  • Emisioni “Zona Express”, me autor Leonard Kerqukin, ka transmetuar sonte dokumentarin “Shtabi i Milionerëve”. Dokumentari zbulon për herë të parë pasurinë e politikanëve më të fuqishëm të Kosovës, e të cilët janë njëherësh edhe ish-anëtarë të Shtabit të Përgjithshëm të UÇK’së.

Po, cili prej tyre është më i pasuri?

Shikojeni videon në vazhdim…

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/sa-eshte-pasuria-e-kreut-te-shtetit-dhe-vellezerve-te-tij-milionera-video/

http://www.shqiptari.eu/ja-pasuria-e-deputetit-te-opozites-rexhep-selimi/

http://www.shqiptari.eu/keto-jane-shtepite-super-luksoze-te-sami-lushtakut-video/

http://www.shqiptari.eu/ne-ldk-nuk-ka-vec-hajna-e-te-shantazhuar-por-edhe-deputet-te-erdoganit-2/

http://www.shqiptari.eu/studiuesi-japonez-kanuni-kodi-ma-i-lashte-boteror-i-mbijetuar-para-krijimit-te-shteteve/

 

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Basri thotë:

    Konfiskimi i pasuris

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...