Published On: 12 Mars, 2016

Ja kush e hodhi koktej Molotovin në Presidencë!

Një grup anonim, i quajtur “Qytetarët e pakënaqur”, kanë pranuar sot se e kanë kryer sylmin ndaj zyrës së Presidentes, raporton GazetaBlic.

Këtë njoftim është dërguar në redaksinë e GazetësBlic, ku “Grupi i qytetarëve”, duke marrë përsipër këtë veprim, ka shprehur mllefin dhe pakënaqësinë edhe kundrejt kryeministrit Isa Mustafa dhe presidentit  në ardhje, Hashim Thaçi.

Më poshtë e gjeni të plotë këtë njoftim:

Pas shum aksioneve tona, prom e kena djeg edhe kuvendin. E kena djeg kuvendin qe po don me vazhdu me punu krejt normal tu harru qe Isa Mustafa, ky titist-komunist, ky tradhtar i shqiptarve që ka punu gjith me shkije, qi u kon pjesmarrs ne vrasjen e studentav ne demonstratat e vitit 89. po don me na kthy Serbine apet ne Kosov. Na skena me pranu kurr mu bo Zajednica.

I bojna thirrje Hashim thaqit edhe kadri veselit qi mu largu sa ma shpejt prej kti komunisti qe i ka mush burgjet veq me veteran te UÇK-së edhe me protestus te demonstratave, ose keni me met gjith edhe ju tradhtar.

Isa komunisti duhet me dit qi nuk mundet me majt pushtetin tu rreh e tu vra se ska mujt as Serbia. Kur kena mujt me hjek Serbine qi u kon shum e fort, ty ste bojna as hesap.

 
Displaying 3 Comments
Have Your Say
 1. Bajrami thotë:

  Po dihet ata qe jane mesue me gju mollotove ndaj shetetit ,kane gju edhe kesaj radhe po pak ma msheft .Se kush jane qytetaret e pa knaqur po e dime qe nje vit te gjithe.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)
 2. Bajrami thotë:

  Po dihet ata qe jane mesue me gju mollotove ndaj shetetit ,kne gju edhe jeaaj radhe po pak ma msheft .Se kush jane qytetaret e pa knaqur po e dime qe nje vit .

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)
 3. uka gjermani thotë:

  Gjithmon kan than kur dyvet jan ne armiqsi i treti eshfytzon rastin per isamustafen pajtphem qe aj asht mashtrus tradhtar ky njeri sama shpejt me ik prej kosoves ose perndryshe vet qytetaret vet kan me hjek ket tradhtar

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...