Published On: 10 Korrik, 2016

Ja kush e fiton Euro 2016 sipas Thierry Henry

Ish sulmuesi emblematik i Francës dhe Arsenalit, Thierry Henry ka folur para finales së madhe të Euro 2016, Francë-Portugali.

Ai ka ngritur lart formën e Ronaldos, duke thënë se është vështirë të mposhtet për 90 minuta, por duke e arsyetuar kombësinë e tij, franceze, ai ka thënë se e kanë zakon të fitojnë në shtëpi.

Henry më tej ka thënë se Portugalia mund ta bëjë finalen, që të duket e shëmtuar.

Për francezët e tij, ai ka thënë se faktori i të ndjehurit mirë dhe shpirti i skuadrës në kampin francez do të triumfojnë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...