Published On: 30 Gusht, 2016

Ja kush dyshohet se i vrau dy të rinjtë në Parkun e Qytetit dje (Foto)

Dy persona kanë humbur jetën dje nga përleshja me armë që ndodhi në afërsi të Parkut të Qytetit në Prishtinë.

Pas plagëve të marra nuk arritën të mbijetojnë viktimat Eron Agaj dhe Arianit Gashi të cilët janë qëlluar me armë zjarri përderisa ishin duke u vozitur me skuterët e tyre.

Ndërsa Indeksonline mëson se i dyshuarit për kryerjes së kësaj vepre është personi me inciaialet L.I.

Deri tash një person është arrestuar nga Policia e Kosovës, pak kohë pasi që janë dëgjuar të shtënat tek vendi i ngjarjes.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...