Published On: 17 Prill, 2016

Ja kur është përballur Blendi Fevziu për herë të parë me varfërinë?

Blendi Fevziu, gazetari i mirënjohur, i cili prej shumë vitesh ushtron profesionin e tij, mesa duket nuk i ka shpëtuar shijes së hidhur të varfërisë.

I ftuar në një emision kohët e fundit ai ka deklaruar se, e ka ndjerë varfërinë për herë të parë kur ka dalë jashtë shtetit.

Sot ai është një ndër gazetarët më të paguar në vendin tonë, por mesa duket asokohe nuk i ka shpëtuar varfërisë.

Megjithatë me punë, pasion dhe sakrifica gjithkush mund të gjejë forcën për t`ia dalë./Arkiva News/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...