Published On: 28 Gusht, 2016

Ja kur do të arrijë pasardhësja e Skënderbeut në Kosovë për HardhFest

HardhFest 2016 ka arritur të sjellë për herë të parë pasardhësen e Skënderbeut, Sofie Kastrioti.

Sofie Kastrioti, e cila është konfirmuar kohë më parë se do të jetë pjesë e HardhFest 2016 si mysafire speciale dhe si një prej performueseve, pritet që shumë shpejt të arrijë në vendin tonë.

Një prej trashëgimtareve të heroit kombëtar, sipas burimeve të Telegrafit, do të arrijë mesditën e të hënës në aeroportin “Adem Jashari”.

 Ajo do të pritet nga përfaqësues të HardhFest dhe të institucioneve të Republikës së Kosovës.

Në anën tjetër, ajo do të ketë edhe kohë të caktuar për takime me qytetarë dhe fotografi me ta që do të publikohen në ndërkohë në agjendën e HardhFest. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...