Published On: 27 Shkurt, 2016

Ja kur del në treg iPhone 5se

Kompania Apple do të hedh në treg “mini iPhone” në datën 18 mars. Ky telefon do të quhet “iPhone 5se” dhe do të prezantohet në një event special më 15 mars. Paisja e re do të jetë e ngjashme me iPhone 5s, prezantuar në 2013-ën, me përmirësime në hardware dhe software. “iPhone 5se” do të ketë ekran 4 inç ndërsa butoni që e ndez dhe fik do të zhvendoset anash. Çmimi i tij pritet të variojë nga 400 deri në 500 dollarë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...