Published On: 7 Mars, 2016

Ja kujt i bëri konak familja Jashari

Sikurse para luftës, gjatë dhe pas saj edhe sot për luftëtarin Rexhep Selimi ishin dyert e hapura tek familja Jashari në Prekaz, e që askush më shumë sesa Adem Jashari, dhe familja e tij nuk kanë sakrifikuar për lirinë e Kosovës.

A e meriton kjo familje që ti kërkohet për tu deklaruar se kush me kend ishte ?!….

Nuk ka nevojë për fjalë. Pritja e sotme që iu bë Rexhep Selimit nga kryefamiljari Rifat Jashari flet më së miri.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...