Published On: 9 Korrik, 2016

Ja ku po pushon Hashim Thaçi dhe familja e tij (FOTO)

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi është duke qëndruar për pushime në Sarandë. Madje para vilës ku Thaçi është vendosur policia shqiptare dhe makinat e saj, që e kanë marrë në ruajtje.

Për pushimet në familjen Thaçi ka treguar edhe djali i tyre Endriti, i cili ka publikuar fotografi në Instagramin e tij, njofton Klan Kosova.

tha1tha2tha3

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...