Published On: 17 Tetor, 2016

Ja ku po festojnë Ermali dhe Ariana (Foto)

Çifti Ermal dhe Ariana Fejzullahu sot kanë 8 vjetorin e martesës. Për t’a festuar kanë shkuar tek kulla e Pizës në Itali.

Këngëtari ka postuar një foto nga aty, ku edhe ka shkruar “Nga Italia me dashuri 🇮🇹 … 8 vite martesë @arianafejzullahu te dua ❤️ #kullaepizes”, përcjellë Magazina.al.

Ndryshe çifti janë prindër të tre fëmijëve, një djali dhe dy vajzave.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...