Published On: 25 Shkurt, 2016

Ja ku ishte mbrëmë, Barjam Gecaj dhe Memli Krasniqi (FOTO)

Zv.Ministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, Bajram  Gecaj bashkë me Ministrin për Bujqësi, Memli Krasniqi mbrëmë ishin në rezidencën e Ambasadorit të SHBA-së, në Kosovë, Greg Delawie, njofton gazetablic.com

Lajmin, Gecaj dhe Krasniqi janë tek Delawie e ka bërë të ditur, vet Gecaj, nërpërmes një postimi në rrjetin social Facebook.

Mbrëmë, në rezidencën e Ambasadorit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Republikën e Kosovës, Greg Delawie…”, shkruan Gecaj

12745617_1686151811663602_7149809827460432711_n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...