Published On: 29 Korrik, 2016

Ja Kongresmeni amerikan që po fut në burg Ramën (FOTO)

Kongresmeni republikan, Dana Rohrabacher, eshte personi qe po fut ne burg kryeministrin Edi Rama. Te pakten keshtu pretendon avokati i famshem Altin Goxhaj.

Sipas tij, Kongresmeni Republikan, bashkepunetor i ngushte i Presidentit Ronald Reagan, eshte personi qe po fut ne burg Ramen! Ai e kallezoi ate 1 jave para Zgjedhjeve te 23 Qershorit 2013 ne FBI, percjell Opozita.com.

Ja cfare shkruan ne Facebook Avokat Altin Goxhaj:

“NJE NDER MIQ ME TE MIRE TE SHQIPTAREVE ESHTE KONGRESMENI REPUBLIKAN DANA ROHRABACHER!

KY PO E FUT NE BURG RAMEN PER 80 MIJE DOLLARET E BILALIT!!! NDERIME DHE ZOTI TE BEKOFTE!!!

Kongresmeni Republikan (antisoros), Dana Rohrabacher (bashkepunetor i ngushte i Presidentit Ronald Reagan dikur) eshte personi qe po fut ne burg Ramen! Ai e kallzoi Edi Ramen 1 jave para Zgjedhjeve te 23 Qershorit 2013 ne FBI dhe sot sic doli nga dosja gjyqesore Rama e ka te sigurte procesin gjyqesor dhe denimin ne SHBA per 80 mije dollaret e Bilalit dhe ndaj nuk shkel me dot aty”. /Opozita.com/

US Representative Dana Rohrabacher, Republican from California, testifies on the business perspectives of comprehensive immigration reform during a hearing by the US House Judiciary committee's subcommittee on Immigration, Citizenship, Refugees, Border Security, and International Law, on Capitol Hill in Washington, DC, 06 June 2007. A US Senate bill granting a path to citizenship for around 12 million illegal immigrants narrowly survived a key test Wednesday with the defeat of amendment which could have killed it. Senators knocked back the amendment, which supporters of the bill said could have fractured their tenuous cross-party coalition, by 51 votes to 46.  AFP PHOTO/SAUL LOEB (Photo credit should read SAUL LOEB/AFP/Getty Images)
US Representative Dana Rohrabacher, Republican from California, testifies on the business perspectives of comprehensive immigration reform during a hearing by the US House Judiciary committee’s subcommittee on Immigration, Citizenship, Refugees, Border Security, and International Law, on Capitol Hill in Washington, DC, 06 June 2007. A US Senate bill granting a path to citizenship for around 12 million illegal immigrants narrowly survived a key test Wednesday with the defeat of amendment which could have killed it. Senators knocked back the amendment, which supporters of the bill said could have fractured their tenuous cross-party coalition, by 51 votes to 46. AFP PHOTO/SAUL LOEB (Photo credit should read SAUL LOEB/AFP/Getty Images)

dana1dana2dana3

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...