Published On: 9 Gusht, 2016

Ja koncerti i Dua Lipës, shikoni videot (Video)

Dua Lipa ka zgjedhur Prishtinën si destinacionin e saj të radhës për të kënduar.

Dua Lipa koncert 

Këtë ajo e ka bërë në mënyrën më të mirë të mundshme.

Express ka zgjedhur disa nga videot e Duas të koncertit të saj.

Dua dhe Dukagjin Lipa

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...