Published On: 19 Qershor, 2016

Ja formacioni startues i kombëtares tonë

Gazeta franceze “L’equipe” ka publikuar formacionet dhe skemat e shqiptarëve dhe rumunëve që do të përballen sot në ora 21:00.

Te kuqezinjtë tanë gazeta franceze e sheh në formacionin bazë kapitenin Lorik Cana, ndërkohë që nga minuta e parë mesa duket do të ketë vend edhe për Kacen që pritet të zëvendësojë Kukelin e pezulluar, shkruan ‘Albeu’.

Ndryshime sipas të përditshmes më të madhe sportive franceze do të ketë edhe në sulm, teksa Cikalleshi mund të zërë vendin e Sadikut.

244286

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...