Published On: 19 Janar, 2016

Ja filmimet e ngacmimit seksual të 72 vjeçarit ndaj 11 vjeçares në Himarë (Video)

 Tashmë janë zbardhur pamjet, teksa një i moshuar ngacmon një vajzë 11 vjeçare, duke e puthur në buzë. Protagonist është një emër jo pak i njohur për autoritetet, pasi edhe më parë ka ngacmuar të mitura të tjera.
72-vjeçari Marko Guma nga Himara, shihet në këtë video teksa puth në buzë fëmijën 11 vjeç, brenda në një market. Më pas ai i jep asaj një shumë parash dhe e puth për të dytën herë. Skena është parë nga shitësja që ka nisur t’i flasë dhe më pas lajmëron policinë. Pas denoncimit në fjalë, Gjykata e ka lënë në “arrest shtëpie”, ndërsa e mitura prej ditësh nuk pranon të dalë nga shtëpia. /albeu.com/
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...