Published On: 31 Gusht, 2016

Ja faktet e reja kundër demarkacionit, provat e mashtrimit të Thaçit e Qeverisë (HARTA)

Florim Isufi, ekspert dhe gjeograf shpalosi edhe disa prova të pakontestueshme zyrtare se territoret po i falen Malit të Zi.

Studimi i fizibilitetit të rrugës Pejë-Rozhaj. Materiali shkencor në aspektin gjeomorfologjikë dhe gjeologjikë ku saktë precizohet edhe kufiri mes dy njësive administrative.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...