Published On: 4 Shtator, 2016

Ja emrat e të rinjve nga Gostivari që humbën jetën në magjistralen Ferizaj – Prishtinë

Tre të rinj nga Gostivari janë viktimat që humbën jetën dje në aksidentin e rëndë që ndodhi në orët e hershme të mëngjesit në magjistralen Prishtinë-Ferizaj rreth orës 7.30 minuta më saktësisht në fshatin Llugaxhi.
“Me datën 03.09.2016, sot në aksidentin e ndodhur në magjistralen Prishtinë Ferizaj pas përplasjes së makinës Pezho 309 me regjistrim Gv-8234-AB dhe një kamioni me regjistrim të Kosovës, jetën e kanë humbur personat: Mexhiti Albert 1979, Mexhiti Haxhere 1978 dhe Mexhiti Humije 1979 që të tre nga Gostivari, informoi për “Zhurnal”, zv.ministri i MPB-së, Agim Nuhiu.

Ndryshe edhe zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, në një prononcim për mediat e Kosovës, e ka konfirmuar aksidentin duke shtuar se në këtë aksident ka tre të vdekur nga Gostivari. (INA)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...