Published On: 14 Maj, 2016

Ja dëshmitë e terrorit serb. Dhunonin, vajza, gra, burra e fëmijë. Dëgjojini rrëfimet e tmerrshme (Video)

Në Radio Televizionin e Kosovës, është transmetuar dokumentari “Ulërimë në heshtje”!

Në këtë dokumentar flasin viktimat e dhunës seksuale të luftës së fundit në Kosovë, krime këto të kryera nga forcat policore dhe ushtarake të Serbisë.

 Në këtë dokumentar mund të dëgjoni edhe rrëfimin e përdhunimit të një mashkulli për atë që ka përjetuar ai dhe disa meshkuj tjerë.

Për më shumë, shikojeni dokumentarin.

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/shqiptaret-ortodokse-ne-maqedoni-po-kthehen-ne-origjinen-e-tyre/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...