Published On: 27 Prill, 2017

Ja çka thonë mediat serbe për lirimin e Haradinajt (Foto)

Mediat në Serbi kanë reaguar menjëherë pas vendimit të Gjykatës së Colmarit për lirimin e kryetarit të AAK-së dhe ish-kryeministrit Ramush Haradinaj.

Mediat kanë shkruar për refuzimin e kërkesës së Serbisë për ekstradim të Haradinajt atje. /Indeksonline/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...