Published On: 30 Gusht, 2016

Ja çka shkruan e dashura e Arianit Gashit, djalit që u vra dje në Prishtinë (Foto)

Dje në Parkun e Qytetit në Prishtinë, nga të shtënat me armë zjarri vdiq edhe Arianit Gashi.

Gashi nuk mundi t’i bëjë ballë plagëve të marra, ai ndërroi jetë në Qendrën Klinike Universitare të Prishtinës, rreth orës 16:30.

Lajmin për vdekjen e tij e ka pranuar me pikëllim të thellë edhe e dashura e tij.

Ajo në Facebook ka publikuar një fotografi ku shkruan :

U prehshe në paqe, do të dua dhe do të mungosh përgjithmonë!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...