Published On: 24 Gusht, 2016

Ja çka ndodh me Iphone 6s nëse goditet, vlohet dhe gjuhet për tokë (Video)

Gjëja e parë pasi pronarët e kanalit TechRax në YouTube bëjnë pasi debutohet një pajisje e re është testimi i qëndrueshmërisë së saj duke përdorur mjete të ndryshme për të shkatërruar atë.

Në videon e publikuar së fundmi në uebfaqen më të madhe për video kanali i lartpërmendur ka shfaqur se sa është në gjendje të qëndrojë në formë të rregullt pajisja e lëshuar së fundmi nga gjiganti Apple.

Pavarësisht përmirësime në pjesët mbështjellëse që kompania sjellë vazhdimisht, çekanit dhe thikës vështirë se mund t’i rezistojë iPhone 6S.

Përveç tyre, personat që qëndrojnë prapa këtij kanali kanë testuar edhe rezistencën e telefonit në ujë, rezultatet e të cilave mund t’i shikoni në videot më poshtë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...