Published On: 9 Prill, 2016

Ja çka mbeti pas djegies së fabrikës së këpucëve Geris (Foto)

Kështu duken pjesë të fabrikës së këpucëve pas lokalizimit të zjarrit.

Këto janë pamje nga një pjesë e fabrikës ku tani më zjarri është shuar në arët e pasdites. Por ekipet e zjarrfikësve ende janë duke u munduar që të shuajnë plotësisht pasi në një pjesë të sajë ende shihet tym dhe flakë.
12962579_1029739760406270_277961407_o
12986349_1029739703739609_1080668672_o
12952844_1029739640406282_1691671179_o
12991850_1029801973733382_1433219345_o

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...