Published On: 27 Korrik, 2016

Ja çka kanë të përbashkët Teuta Krasniqi dhe Blero Muharremi

Blero Muharremi dhe Teuta Krasniqi dhe sot vazhdojnë të jenë emrat me të përfolur edhe pse ka kohë që i kanë dhënë fund martesës.

Edhe pse të ndarë, përpos vajzës së tyre Tarës, ata kanë edhe një të përbashkët që nuk do të munden ta ndryshojnë asnjëherë shkruan Gazeta Express.

Fjala është për muajin e ditëlindjes. Edhe Blero edhe Teuta janë të lindur në muajin korrik.

Blero është i lindur me datën 19 të muajit të shtatë dhe ka mbushur 38 vite jetë, kurse Teuta sot feston ditëlindjen e 34-të

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...