Published On: 30 Mars, 2016

Ja çka humb dhe fiton Kosova nga Gjykata speciale (Video)

Argument, Agim Vuniqi flet për Gjykatën speciale për Kosovë.

Pjesa e parë

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...