Published On: 21 Dhjetor, 2015

Ja çka ha Dafina

Ende pa u zdrit mirë, Dafina Zeqiri ka zgjedhur të ha një pica me aerokrem. Ajo foton e picës e ka publikuar në Instagra, dhe thotë që është bërë enkas për të. Kujdes Dafina, mund të shëndoshesh

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...