Published On: 28 Janar, 2016

Ja cilat organe ju dëmton Coca-Cola…

Artisti Fabio Panto përmes punimeve të tij ka treguar me detaje se sa organe mund të dëmtohen nga përdorimi i Coca-Colës.

Parë me sytë e Fabio Pantos, logoja e përcjellë nga ai është plot organe apo pjesë të trupit, sy, lëkurë, zorrë, pankreas, stomak, tru, zemër deri dhe kocka.

 

 

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...