Published On: 9 Shtator, 2016

Ja çfarë thotë Ramush Haradinaj për Shpend Ahmetin

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj duke folur për zhvillimet aktuale me të cilat po përballet shteti i Kosovës ai ndër tjerash ka folur edhe për punën e Shpend Ahmetit në Prishtinë.

Haradinaj e ka cilësuar si të veçantë kreun e Komunës së Prishtinës dhe nuk e ka mohuar se ardhja e këtij të fundit do të ishte një nder për partinë e tij.

Haradinaj tha se Shpend Ahmeti është i suksesshëm, por që për momentin nuk janë të fokusuar që të bëjnë përpjekje që atë ta marrin në AAK.

“Sigurisht që ardhja e Shpend Ahmetit do të ishte nder për partinë tonë, por për momentin s’jemi te fokusuar në këtë gjë”, tha ai në Info Box të Dukagjinit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...