Published On: 19 Janar, 2016

Ja çfarë thotë Januzaj pas shënimit të dy golave (Foto-Video)

  • Adnan Januzaj është shprehur i lumtur për ndeshjen e parë me fanellën e Manchester United, pas rikthimit nga Borussia Dortmund.

Mesfushori kosovar, Adnan Januzaj, ka shkëlqyer në fitoren prej 4:0 të Manchester Untied U-21 ndaj Southamptonit, ku edhe shenoi dy gola dhe fitoi një penallti.

Pas ndeshjes, Januzaj ka shkruar në rrjetin social Instagram se është i lumtur që u rikthye në fushë.

“I lumtur që u riktheva në fushë”, ishte komenti i shkurtër i Januzajt në foton e ndeshjes.

Goli i dytë i Januzajt ndaj Southampton U-21

Bëje
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...