Published On: 6 Maj, 2016

Ja çfarë pikturonte kryeministri Rama kur ishte 5 vjeç (FOTO)

Raporti me pikturën i Edi Ramës ka nisur që në fëmijëri dhe kjo është pasqyruar edhe në shtypin e kohës gjatë regjitmit komunist.

Një foto e servirur me gjasë nga zyrat e shtypit pranë kryeministrit është servirur sot në media dhe po bën xhiron e rrjeteve.

piktura-e-rames-5-vjec-1

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...