Published On: 18 Prill, 2016

Ja çfarë përmban marrëveshja opozitare! (Dokument)

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma për Kosovën kanë lidhur sot marrëveshje për bashkëpunim politik, duke përfshirë edhe koalicion parazgjedhor.

Ata gjithashtu kanë përjashtuar koalicionin parazgjedhor me partitë në pushtet.

Marrëveshjen e plotë mund ta lexoni më poshtë:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...