Published On: 8 Prill, 2016

Ja çfarë ndodh më fytyrën tuaj nëse përdorni shezlong dhe nuk vendosni krem

Një grua viktimë e kancerit në lëkurë, ka shpërndarë foto tronditëse të një çarje në fytyrën e saj për t’i paralajmëruar të tjerët se çfarë ndodh nga përdorimi i shezlongut
DailyMail shkruan se, Lorraine Henderson, 40 vjeçare, ishte diagnostikuar me kancer me kancer të lëkurës, pasi që kishte përdorur shezlong vazhdimisht dhe kishte refuzuar të vendosë krem për mbrojtje nga dielli që nga mosha 13 vjeçare, transmeton Gazeta Express.

Tani, kjo nënë e një fëmije, tregon për dhimbjet e mëdha që kjo çarje në fytyrë i shkakton.

LEXO EDHE
Për 7 ditë rrudhat zhduken: Kremi shtëpiak nga 4 përbërës!
Fotot e saj janë shpërndarë 3 mijë e 600 herë deri më tani në Facebook, dhe përdoruesit e kanë lavdëruar Hendersonin për vendimin e saj të guximshëm.
2_1460127177-5655590

3_1460127181-6906021

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...