Published On: 31 Korrik, 2016

Ja çfarë moti do të mbajë sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, përmes një njoftimi për media ka bërë të ditur se në vend sot do të mbajë mot kryesisht me diell.

 Temperatura maksimale gjatë ditës së sotme do të arrijë në 33 gradë celsius, ndërsa ajo minimale do të jetë 16 gradë celsius.

Në tabelën e mëposhtme gjeni temperaturat minimale dhe maksimale për ditën e sotme, 31 korrik 2016./KosovaPress/

31-korrik-moti

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...