Published On: 30 Korrik, 2016

Ja çfarë ka të shkruar Rita Ora në fjalinë e gjatë në trupin e saj (FOTO)

Rita Ora ka një sërë tatuazhe, ku secila prej tyre ka një domethënie.

Nga shumë tatuazhe në trupin e këngëtares Rita Ora, një thënie po fotografohet më shpesh dhe na bjen ta shohim në shumë foto të Ritës.

E meqë thënia fillon na poshtë gjoksit e vazhdon te shpina e saj, asnjëherë nuk është shfaqur komplet, për t’u lexuar qartë, shkruan lajmi.net.

Por, kjo është një thënie me shumë rëndësi për Ritën. Në të shkruhet: “Duaji të gjithë, besoi disave, mos i bëj keq askujt”.

Kjo është thënia e aktit të parë të skenës së parë të dramës së Shekspirit, “All’s well that ends well”(Gjithçka që përfundon mirë, është mirë), dhe Rita e ka bërë tatuazh pasi motra e saj i ka thënë këtë gjatë gjithë kohës.

rita

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...