Published On: 22 Gusht, 2016

Ja çfarë ka hequr Shqipëria për Gjuhen dhe tokat Shqipe më 1913.

Ja çfarë ka hequr Shqiperia për Gjuhen dhe tokat Shqipe më 1913.
Shqipëria si një vajzë e bukur lufton kundër një leopardi, një majmuni dhe një gjarpri.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...