Published On: 22 Prill, 2017

Ja çfarë i porosit Veseli dembelët

Kryeparlamentari edhe të shtunën ishte aktiv. Vetëm se kësaj here Kadri Veseli doli si shef i kuvendit e jo i partisë, njofton Klan Kosova.

Ai vizitoi panairin Prishtina 2017 dhe Esnaf në Prizren. gjatë takimeve me bizneset e vendit premtoi mbështetje na zhvillimin ekonomik të vendit. Nuk hezitoj t’i provoj disa nga prodhimet kosovare.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...