Published On: 6 Korrik, 2016

Ja çfarë i mahnit gjermanët nga Shqipëria

Faqe të ndryshme në gjermanisht nëpër rrjetet sociale po flasin shumë për Shqipërinë këto kohë.

Që nga GIZ e kështu me radhë, ato i bëjnë jehonë turizmit në vendin tonë.

“Shqipëria është një nga sekretet e fundit të Europës. Vështirë se ndonjë vend tjetër është i mbushur me kaq shumë paragjykime. Gabimisht!

Çdokush që e ka parë ngrohtësinë dhe mikpritjen e shqiptarëve e di se duke u endur nëpër malet e egra, duke shijuar pamjen e detit Adriatik dhe Jon, do të kthehet entuziast”, shkruajnë gjermanët për Shqipërinë.

Më poshtë, disa pamje që i kanë mahnitur gjermanët në Shqipëri.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...