Published On: 14 Janar, 2016

Ja çfarë i bën bashkë Florin dhe Dafinën (Foto)

Flori Mumajesi dhe Dafina Zeqiri do të takohen me 18 janar në Prishtinë.
 Është kompania e madhe telefonike ‘Vala’ që ka organizuar një konferencë ndërkombëtare në fushën e sigurisë kibernetike dhe privatësisë, transmeton lajmi.net.

Në këtë konferencë përveç fytyrave publike nga bota e politikës do të ketë edhe artistë.

Nga këngëtarët do të jenë të ftuar Flori Mumajesi, Dafina Zeqiri dhe Ermal Mamaqi.

“Në këtë konferencë do të jenë mbi 15 folës ndërkombëtarë me ndikim në fushën e sigurisë kibernetike si dhe mbi 350 pjesëmarrës nga grupet e ndryshme të shoqërisë”, ka shkruar kompania ‘Vala’ në Facebook në krye me drejtorin menaxhues Agron Mustafa./lajmi.net.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...