Published On: 3 Mars, 2016

Ja çfarë i bëjnë njerëzit një lypësi me Audi TT

Para disa kohësh, mediat shqiptare raportuan për rastin e një lypësi, që hiqej sikur nuk kishte këmbë, por në fakt jo vetëm kishte këmbë, por paratë e grumbulluara i linte në bixhoz.

Një rast i ngjashëm u shënua në Angli, por shumë më tronditës.

Mattheë Brinton prej vitesh lyp para në rrugë në Bank Street.

Por 35-vjeçari u filmua duke hipur në makinën e tij sportive, një Audi TT me vlerë 50 mijë sterlina.

Banorët u tërbuan dhe sot, sipas Daily Mail, makina Audi TT, me ato targa, u gjet me xhama të thyer.

Policia thotë se ka nisur hetimet, kurse Brinton ka pranuar se një makinë Audi TT e ka pasur dhuratë nga gjyshja, por ia kanë vjedhur.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...