Published On: 9 Janar, 2016

Ja çfarë gjeti Policia tek të arrestuarit (foto)

Policia e Kosovës ka raportuar se ka arrestuar 34 persona deri në orët e vona të ditës së sotme.

Tek ata, Policia thotë të ketë gjetur gjësende të ndryshme me të cilat kanë dashur të sulmojnë zyrtarët policorë, raporton Koha.net.

Ndërkaq, sipas fotografive të dërguara mediave, shihet se është gjetur një thikë, shishe plastike e të qelqit që dyshohet se për qëllim kanë pasur mbushjen me benzinë dhe përdorimin e tyre si koktej molotovi, dhe një maskë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...