Published On: 19 Qershor, 2016

Ja çfarë bënë Halil Matoshi për kombëtarën! (Foto)

Publicisti dhe analisiti politik, Halil Matoshi sot ka bërë një gjest të papritur.

Ai ka postuar një fotografi në profilin e tij në Facebook, ku ka vendosur flamurin kombëtar në shtëpinë e tij, duke i dhënë mbështetje kësisoj kombëtares shqiptare në ndeshjen e sotme ndaj Rumanisë, raporton Gazeta Blic.

 Matoshi njihet si mbështetes i fuqishëm i kombit kosovar, mirëpo, sot edhe ai po e mbështet fuqishëm kombëtarën shqiptare, e cila i ka gjasat shumë të mëdha që të vazhdoj garat mëtutje në kampionait Evropian të Futbollit “Franca 2016”.

Shënimi i plotë i Matoshit:

Sot ia vlen me e qit flamurin e Gjergjit n’kulm t’shpise!!!

‪#‎ALB: Kombetarja e Shqypnise se Poshtme, sonte fiton perballe Rumanise!
E kam nifar parandjenje!
Ashtu qofte.
Amen!

13418983_1565039910467616_1244667228265490210_n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...