Published On: 17 Mars, 2016

Ja çfarë shikon Fisnik Ismaili gjatë arrestit shtëpiak!

Deputeti i Vetëvendosjes Fisnik Ismajli i cili gjendet në arrest shtepiak ,ka marrur shumë pyetje nga fansat e tij në rrjetin social Facebook dhe ka vazhduar komunikimin me fansat e tij.

Një prej shumë pyetjeve, pyetje shumë interesant nga një komentues ishte se a po përcjellë ndonjë serial turqisht gjatë arrestit shtepiak.

“Allahile a ja ke nis me kqyr filma turqisht masi je ne arrest shtepiak “ shkruan komentuesi, teksa Fisi ia kthen “Silës nuk ia daj”.
Sila është një serial turk qe transmetohet në një nga televizionet tona lokale.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...