Published On: 27 Prill, 2017

Ja atmosfera në sheshin Zahir Pajaziti në Prishtinë (Live)

  • Simpatizantë të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe shumë qytetarë kanë dalë ta presin Ramush Haradinajt në sheshin “Zahir Pajaziti”.

Gazeta Express sjell live atmosferën që po mbretëron në qendrën e kryeqytetit.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...