Published On: 23 Qershor, 2016

Ja arsyeja pse Ronaldo shënoi dy gola kundër Hungarisë (Foto +16)

Cristiano Roanaldo është kthyer në formë sërish me dy golat kundër Hungarisë

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ka shënuar dy gola në barazimin 3:3 me Hungarinë, duke ndihmuar kështu kombëtaren e tij në kualifikim.

Por, duket se kjo formë e Ronaldos ka një sekret mbrapa, dhe ajo është bukuroshja kolumbiane, Paula Suarez.

Ajo besohet të ketë qenë gjatë këtij muaji me Ronaldon në pushime në Ibiza të Spanjës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...