Published On: 29 Prill, 2016

Izet Ibrahimi në Lëvizjen Vetëvendosje? (Foto)

Pas dorëheqjes së papritur të Izet Ibrahimit nga Nisma për Kosovën, ku dha kontribut që nga themelimi i këtij subjekti, së shpejti Ibrahimi besohet se do të kalojë në Lëvizjen Vetëvendosje për të vazhduar aktivitetin e tij politik, raporton portali Malisheva Magazine.

Siç mëson portali Malisheva Magazine, Ibrahimi po interesohet për një aderim të mundshëm në Lëvizjen Vetëvendosje.

Ish-kryetari i Degës së Nismës për Kosovën në Drenas, Izet Ibrahimi, sot është parë me dy antarët e Lëvizjes Vetëvendosje, Gani Krasniqin dhe Hydajet Hysenin në Prishtinë.

Një lexues ka dërguar disa fotografi të Ibrahimajt në adresë të Malisheva Magazine, ku ai shihet me dy antarët e VV-së, që dëshmon se po kalon në këtë subjekt.

MALISHEVA-MAGAZONE

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...