Published On: 26 Maj, 2016

Iva Aliko dhe Gugu kapen bashkë në skena lezbike

E nisën me “skandale” dhe me sa duket nuk dinë të ndalen! Vajzat që arritën famën për shkak të historive; njëra me deputetin kosovar e tjetra me romancën lezbike, janë takuar për të dhuruar një tjetër moment nga shfaqja e tyre provokuese.

Iva Aliko dhe Gugu janë shfaqur së fundi në IG, në një pozë ku puthen dhe përkëdhelen, a thua se kjo sjellje është gjëja më normale në botë…

 

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...