Published On: 6 Mars, 2016

Isufi: Opozita mbetet e palëkundur

  • Nënkryetari i AAK-së, Ahmet Isufi, ka bërë me dije se opozita e bashkuar mbetet e palëkundur në realizimin e objektivave të saj.

Në një intervistë për “Epokën e re” ai ka thënë se nuk do të ketë çarje të koalicionit VAN pasi, sipas tij, opozita është më unike se kurrë më parë.

Isufi është shprehur i bindur se masiviteti popullor do ta detyrojë Qeverinë aktuale të largohet.

Ai ka shtuar se protesta e 26 marsit do të jetë edhe më e fuqishme se protestat e kaluara.

Isufi ka treguar se opozita e bashkuar do ta bllokojë seancën e së enjtes derisa nuk ka normalitet në Kosovë. /Gazeta Express/

Loading...
 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Opozita e livritur thotë:

    Opozita nuk mundet me u lekund Sepse ka livrit….Livrtija VV, AAK, ahmaket autokton kosovar, dhe NISMA , ……thithjen e rakut…..

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...