Published On: 16 Korrik, 2016

Istogast ndezin qirinj për Armend Bytyqi, pronarin e “Troftas” (Foto)

Vdekja e 26-vjeçarit, Armend Bytyqi ka tronditur gjithë Istogun.

Qytetarët e kësaj komune kanë ndezur qirinjë për vdekjen e hershme të shokut dhe bashkqytetarit të tyre.

 224

Djaloshi i ri nga Istogu është djali i pronarit të Restuarant “Troftës”

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...