Published On: 4 Shtator, 2016

Ismet Kryeziu: Kur kemi çfarë të japim – katolicizmi na i pranon vlerat, myslimanizmi na i mohon

Drejtori i Institutit Demokratik të Kosovës, Ismet Kryeziu, ka shkruar një status në Facebook, të ilustruar me imazhet e Shën Terezës dhe Gjergj Kastriotit – Skënderbeut.

“Katolicizmi, na i ka pranuar vlerat sa herë që kemi pasë çka të japim. Muslimanizmi, na i ka mohuar dhe asimiluar edhe atëherë kur i kemi dhënë diçka!?”, ka shkruar Kryeziu. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...